طراحی مهندسی پیشرفته - طراحی کاربردی

***دوره طراحی مهندسی پیشرفته - طراحی کاربردی


دوره طراحی مهندسی پیشرفته | طراحی کاربردی   راحت و سریع به من بگویید در این دوره چه خبر است؟ کمی پایین تر با سرفصل‌های کلی این دوره آشنا می‌شوید. اما باید بدانید که فارغ التحصیلان گرایش طراحی مهندسی پیشرفته می‌توانند پس از فراگیری دروس نظری و تجربی در در صنایع و کارخانجات مختلفی از جمله صنایع هوافضا، خودرو سازی، صنایع تسلیحاتی، صنایع نظامی، صنایع غذایی، صنایع نفت و ... بپردازند.   مخاطبین دوره طراحی مهندسی پیشرفته مخاطبان اصلی دوره طراحی مهندسی پیشر...

توضیحات بیشتر...

امکان پرداخت این دوره بصورت اقساط وجود دارد:

۵۰٪ درصد مبلغ دوره بصورت پیش پرداخت و مابقی طی ۲ مرحله بصورت چک که تا قبل از دریافت مدرک می بایست پرداخت شود.

دوره طراحی مهندسی پیشرفته | طراحی کاربردی

 

راحت و سریع به من بگویید در این دوره چه خبر است؟


کمی پایین تر با سرفصل‌های کلی این دوره آشنا می‌شوید. اما باید بدانید که فارغ التحصیلان گرایش طراحی مهندسی پیشرفته می‌توانند پس از فراگیری دروس نظری و تجربی در در صنایع و کارخانجات مختلفی از جمله صنایع هوافضا، خودرو سازی، صنایع تسلیحاتی، صنایع نظامی، صنایع غذایی، صنایع نفت و ... بپردازند.

 

مخاطبین دوره طراحی مهندسی پیشرفته


مخاطبان اصلی دوره طراحی مهندسی پیشرفته را می‌توانیم اینگونه برشمریم:
مهندسین معمار
مهندسین مکانیک
مهندسین عمران
و....

 

یک مهندس طراح چه وظایفی بر عهده دارد؟


یک مهندس طراح وظیفه طراحی مطلوب سازه‌های مهندسی و همچنین ماشین آلات و قطعات آنها را به عهده دارد. با پیشرفت تکنولوژی مأموریت‌هایی با پیچیدگی فزاینده به مهندسان طراح واگذار می‌شود.

طراحی و ساخت ماشین‌ها یا قطعاتی که در سرعت‌ها یا دماهای بسیار بالا کار می‌کنند، عمر قابل قبولی داشته و از وزن کمتری برخوردارند، ابعاد بسیار بزرگ یا بسیار کوچکی داشته و در عین حال در مقایسه با تولید کنندگان رقیب کم هزینه‌تر هستند، با شرایط زیست محیطی سازگار بوده و به طور همزمان از زیبایی ظاهری خوبی برخوردارند، تبدیل به مسئولیتهای روزمره مهندسان طراح شده است.

موسسه فن پردازان تلاش می‌کند با ارائه دروس مناسب و همچنین تعریف و هدایت پروژه‌های علمی و تحقیقاتی هدفمند برای دانشجویان، زمینه ساز پرورش مهندسان طراح لایق و متبحری باشد که بتوانند در حل مشکلات مهندسی کوتاه مدت و دراز مدت مراکز صنعتی و تحقیقاتی کشور نقش مفیدی ایفا کنند.

برخی از سرفصل‌های اصلی دوره طراحی مهندسی پیشرفته
•    تئوری الاستیسیته
•    مكانيك كامپوزيت‌هاي پيشرفته
•    مكانيك خرابي در مواد كامپوزيت
•    كنترل خودكار پيشرفته 
•    سيستم هاي ديناميكي

 

دوره طراحی مهندسی پیشرفته به جز دوره ما هم هست اما...


ممکن است مشابه این دوره را در سایت ها یا مجموعه های دیگری هم دیده باشید. بله، خوشبختانه کلاس و کارگاه آموزشی برای طراحی مهندسی پیشرفته در مجموعه های دیگر هم برگزار می شود. اما در نهایت این خود مخاطبین هستند که بد را از خوب تشخیص می‌دهند و بازار آموزش است که تصمیم می‌گیرد دوره‌های کدام مجموعه‌ها را در صدر بنشاند و کدام را به زیر بکشد!

تلاش ما این بوده که محتوای دوره فقط تئوری و حفظی نباشد و مهندسین و آموزش پذیران عزیز بتوانند به بهترین شکل از این محتوای ارائه شده استفاده کنند.

 

چرا مجموعه فن پردازان بهترین انتخاب برای یادگیری این موضوع است؟


علاوه بر بهره بردن از اساتید برتر، مجموعه فن پردازان تاکنون ده ها دوره مشابه برگزار کرده و در این زمینه تجربه بالایی دارد. مطمئن باشید هرآنچه نیاز باشد و هرچه در توانمان باشد در قبال اعتمادی که به ما کرده اید تقدیم حضورتان می کنیم. علاوه بر این، این موسسه در پایان دوره به همه دانش پذیران و علاقمندان، مدرک معتبر وزرات علوم اهدا می‌کند..
 

برگزارکننده: موسسه آموزش عالی آزاد فن پردازان
ثبت نام و افزودن گواهینامه ها

سرفصل دوره ***دوره طراحی مهندسی پیشرفته - طراحی کاربردی

تئوری الاستیسیته
تئوری ورق ها و پوسته
روش اجزای محدود
مکانیک شکست
مقاومت مصالح پیشرفته
آزمونهای غیرمخرب پیشرفته
طراحی ابتکاری
مکانیک نانوساختارها
مباحث منتخب در طراحی
روشهای تغییرات در مکانیک
تئوریهای نوین طراحی
رفتار مکانیکی مواد