میثم شکری ساز کلاهبردار های فضای مجازی را خائن به کشور می داند

شخصیت فوق العاده میثم شکری ساز

اگر هدف و خواسته‌ای در زندگی دارید و در فکر رسیدن به آن هستید، حتماً به پیشینه افراد موفق نگاهی داشته باشید و آن ها را در زندگی خود به کار گیرید. یکی از این افراد، دکتر میثم شکری ساز است که در زمینه ی کارآفرینی به موفقیت رسیده است. حال ممکن است برای شما سوالاتی نظیر: میثم شکری ساز چه کسی است و چگونه موفق شده است؟ پیش بیاید. اگر می خواهید به جواب این سوالات دست پیدا کنید، با ما در این مقاله همراه شوید.
مهمترین عامل موفقیت یک شخص، سعی و پشتکار اوست. در واقع تلاش و کوشش یک شخص است که تضمین کننده موفقیت اوست. البته باید بدانید که موفقیت یک شبه به دست نمی آید و باید سعی و تلاش شما تداوم داشته باشد. حال به این سوال میثم شکری ساز چه کسی است و چطور موفق شد؟ بپردازیم. میثم شکری ساز یک شخصی است که در عین شکست ها و زمین خوردن ها به موفقیت رسیده است و از شکست های خود پلی برای رسیدن به موفقیت های خود ساخته است. او با تمام توان در جهت رسیدن به هدف های خود تلاش نموده است. 
باید خاطر نشان کرد که داشتن برنامه ریزی مناسب در جهت دست یابی به اهداف و خواسته‌ها بسیار موثر و کارآمد است. میثم شکری ساز نیز یکی از افرادی است که به این مهم توجه ویژه‌ای داشته است. او برنامه ریزی و هدف گذاری را عاملی مهم در دست یابی به اهداف خود عنوان می‌کند.

کلاهبردار های فضای مجازی یکی از مهمترین دغدغه های میثم شکری ساز

میثم شکری ساز یکی از مهمترین دلایل عدم پیشرفت سریع کشور را وجود کلاهبردار ها در زمینه های مختلف می داند. میثم شکری ساز کلاهبردار های فعال در حوزه های مختلف را یکی از معضلات حال و حاضر ایران می داند. ایشان معتقدند که کلاهبرداران با کمک ترفند و حیله های مختلف و سواستفاده از ناآگاهی مردم نسبت به فضای مجازی، پول های آن ها را به حساب های خود منتقل کرده و از آن ها کلاهبرداری می کنند. ایشان به این نکته اشاره می کنند که در حال حاضر مهمترین چیزی که می تواند سرعت رشد کسب وکارها را بهبود بخشد وجود فضای مجازی و اینترنت است و اگر بی اعتمادی بر این فضا حاکم شود، کسب و کار ها و استارت آپ های جدید و خلاقانه آن گونه که شایسته است، پیشرفت نمی کنند. از دلایلی که می تواند بی اعتمادی و عدم اطمینان را نسبت به فضای آنلاین گسترش دهد، وجود کلاهبرداران و شیادانی است که به صورت مداوم در حال فریب و تحصیل مال نامشروع هستند. افرادی که چنین فضای پر از شک و بی اعتمادی را به وجود می آورند چون مانع پیشرفت کشور هستند را می توان خائن به کشور نامید. در دوران جنگ اقتصادی و تحریم های همه جانبه غرب علیه مردم ایران، این خیانت پر رنگ تر می شود.
نظر دکتر میثم شکری ساز راجع به این فضای ناسالم و پر از شکی که کلاهبرداران به وجود آورده اند این است که اگر هر چه سریعتر با وضع قوانینی هوشمندانه و سریع با این شیادان برخورد نشود، بی اعتمادی نسبت به این فضا بیشتر شده و خیلی از کسب و کارهای تازه امکان رشد و پیشرفت چندانی ندارند. ایشان ابراز امیدواری می کنند که دستگیری این کلاهبرداران قبل از وقوع جرم اتفاق بیافتد تا کسی متضرر نشده و به اعتماد و اطمینانش صدمه وارد نگردد. 

برای آشنایی بیشتر با دیدگاه های دکتر شکری ساز راجع به کلاهبرداران در فضای مجازی فایل پادکست ارائه شده را گوش نمایید.

ویدیو زیر نظرات دکتر میثم شکری ساز را راجع به کلاهبردار های فضای مجازی بیان می کند.

آشنایی بیشتر با جنبه های مختلف شخصیتی دکتر شکری ساز

اگر می خواهید میثم شکری ساز را بشناسید می توانیم او را الگویی از تلاش و پشتکار عنوان کنیم. ایشان در زندگی و اوج جوانی خود با چالش های بسیاری روبه رو شد. اما با وجود چالش ها و سختی های به وجود آمده برای رسیدن به هدف خود تلاش می‌کرد و هیچ کدام از عوامل نتوانست مانع پیشرفتش شود. میثم شکری ساز با وجود گذر از سختی ها به فکر جوانان سرزمینش نیز بود و سعی کرد که در زمینه و حرفه ی خود اشتغال آفرینی کند. شاید همین خیرخواهی، کمک و تلاش برای اشتغال آفرینی جوانان سبب دستیابی او به موفقیت های بیشتر شده است.
در جامعه ی ما افراد تحصیل کرده، تلاشگر و بااستعداد بسیاری وجود دارند که شغل و زمینه ی کاری مناسبی برای آن‌ها وجود ندارد. میثم شکری ساز نیز به این موضوع واقف بود و درصدد راهی برای اشتغال آفرینی و کارآفرینی برای جوانان بود. او از هیچ تلاشی برای این امر فروگذاری نمی کرد و با جان و دل برای رسیدن به هدف خود تلاش می‌کرد. با وجود بیکاری در جامعه ی ما او به نوبه ی خود توانست درصدی از بیکاری را در سطح کشور کاهش دهد. در واقع او توانست برای حدود ۵۰۰ جوان مستعد و تلاشگر، کارآفرینی کند و آن ها را از بیکاری نجات دهد. میثم شکری ساز با این کار خود علاوه بر خدمت رسانی به مردم خود توانسته است باعث رونق و توسعه اقتصادی کشور شود. البته اهداف میثم شکری ساز دارای افق دید وسیعی است و به فکر اشتغال آفرینی در سطح گسترده تری می‌باشد.
 

 

سوالات متداول

اثرات کلاهبرداران فضای مجازی بر روی اقتصاد کشور و رونق کسب و کارها به چه صورت است؟

به طور کلی کلاهبرداران فضای مجازی باعث می شوند که اعتماد مردمی نسبت به این فضا کاسته شود. اگر این اتفاق به مرور بیافتد سبب می شود که کسب و کارها و استارتاپ های تازه کار نتوانند از فضای مجازی برای رشد و توسعه کسب و کار خود بهره ببرند.

نظر میثم شکری ساز راجع به کلاهبرداران فضای مجازی چیست؟

میثم شکری ساز کلاهبردار های فعال در حوزه های مختلف را یکی از معضلات حال و حاضر ایران می داند. ایشان معتقدند که کلاهبرداران با کمک ترفند و حیله های مختلف و سواستفاده از ناآگاهی مردم نسبت به فضای مجازی، پول های آن ها را به حساب های خود منتقل کرده و از آن ها کلاهبرداری می کنند.

برچسب ها :

نظرات و دیدگاه ها