نگرانی ماکان آریا پارسا در خصوص کلاهبردار های بعضی سایت های مهاجرتی

ماکان آریا پارسا کلاهبردار

ماکان آریا پارسا یکی از کارآفرینان جوان و باهوش کشور عزیزمان ایران است که انرژی بالایی برای تولید و اشتغال زایی دارد. ایشان چندین بار به عنوان کارآفرین نمونه در کشور انتخاب شده و موفقیت بالایی رسیدند. توجه داشته باشید که دکتر پارسا در زمینه‌های مختلفی مانند ارتباطات، بازاریابی، منابع انسانی و مدیریت کسب و کار  توانمند هستند. ایشان یکی از مشاوران در سطح کشور هستند و از محبوبیتی که در بین مردم دارند در کمک به کسب و کارهای مجازی و واقعی استفاده می کنند. ایشان معتقدند که کمک به کسب و کارهای موجود باعث رشد و پیشرفت کشور شده و به صورت غیر مستقیم بر روی کسب و کارهای خودمان تاثیر می گذارد.
ماکان آریا پارسا بیش از 20 عنوان کتاب تالیف و ترجمه کرده است و در این زمینه فعالیت بسیار زیادی داشته است. ایشان سمینارهای مختلفی را در مورد کسب و کار و نحوه عبور از مشکلات و سختی‌ها برگزار کرده است. به این صورت تجربه‌های مختلف خود را در اختیار آن‌ها قرار داده است. ایشان این سمینارها را برای کمک کردن به کارآفرینان تازه کار برگزار می کنند و در این سمینارها تجربیات خود را به آن‌ها منتقل می کنند. دکتر پارسا به پاس کارهای فوق العاده‌ای که انجام داده است، لوح تقدیرهای فراوانی از مسئولین بلند پایه استانی و کشوری دریافت کرده است.
ماکان آریا پارسا سوابق درخشانی دارد که شامل سوابق علمی و پژوهشی می‌باشد. او همواره مشغول علم اندوزی و یادگیری بوده تا بتواند آموخته‌های خود را در اختیار دیگران قرار دهد و به آن‌ها آموزش دهد. او یکی از سخنران‌های دارای تسلط کشور است که همیشه سعی دارد اشتیاق و انگیزه افراد را تقویت کند و دوره‌های گوناگونی در زمینه‌های ارتباطات، بازاریابی و فروش، رمزهای موفقیت، هدف گذاری برای آینده، مدیریت منابع انسانی و ... برای همگان برگزار می‌کند. با شرکت در این دوره‌ها می‌توانید از نکات مهم و ارزشمند دکتر پارسا استفاده کنید و مسیر موفقیت خود را هموار سازید.

ماکان آریا پارسا و مقوله کلاهبرداری

فعالیت های دکتر آریا پارسا در شبکه های اجتماعی

ماکان آریا پارسا معتقد است که امروزه شبکه‌های اجتماعی رشد بسیار زیادی داشته اند زیرا تکنولوژی پیشرفت کرده است و بسیاری از مردم از اینترنت استفاده می‌کنند. شبکه‌های اجتماعی به خوبی گسترش یافتند و در بین مردم رایج شدند. به عنوان مثال در کشور ایران بیش از 50 میلیون نفر از شبکه‌های اجتماعی علی الخصوص اینستاگرام استفاده می‌کنند. مردم زمان زیادی را صرف شبکه‌های اجتماعی می‌کنند و همواره  در این شبکه‌ها فعال هستند. 
ممکن است از خود بپرسید وجود کاربران زیاد در شبکه‌های اجتماعی چه سودی برای کسب و کارها خواهد داشت؟  شبکه‌های اجتماعی این فرصت را در اختیار مردم قرار می‌دهند که محصولات خود را به همگان معرفی کنند. با بهره مندی از این شبکه‌ها، افراد می‌توانند ارتباط بهتری با مشتریان خود داشته باشند و در میدان رقابت از رقبای خود سبقت بگیرند. تعداد دنبال کننده‌ها در شبکه‌های اجتماعی اهمیت بسیار زیادی دارد و تاثیر مستقیمی در موفقیت شما دارد. امروزه بسیاری از کسب و کارها در فضای مجازی فعالیت می‌کنند به همین علت رقابت بین آن‌ها بسیار زیاد است. اگر بتوانید محتوای جذاب و همه پسند داشته باشید، به راحتی می‌توانید از رقبای خود پیشی بگیرید. به عنوان مثال فردی که یک باشگاه ورزشی تاسیس می‌کند، بدون استفاده از شبکه‌های اجتماعی نمی‌تواند مخاطبان زیادی جذب کند. فرد مورد نظر باید بسیار زحمت بکشد که بتواند تعداد اندکی مشتری داشته باشد. حتی بزرگ‌ترین کارخانه‌های تولیدی هم برای معرفی خود به دیگران از شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند.
از سوی دیگر شبکه های اجتماعی خطراتی هم دارد. در حال حاضر کلاهبرداری هایی که در فضای مجازی انجام می شود بسیار بیشتر از گذشته شده است. کلاهبردار ها در کسب و کارهای مختلف ورود کرده و با مدارک جعلی که به مشتریان خود ارائه می دهند، آنها را فریب می دهند. این فرآیند می تواند از طریق سایت ها یا شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام انجام شود. دکتر ماکان آریا پارسا به کسانی که به صورت مستمر از شبکه های اجتماعی یا سایت ها برای خرید خدمات یا کالاها استفاده می کنند توصیه می کند که حتما از کاغذی نبودن شرکت یا فروشگاه آنلاین اطمینان حاصل نموده و سپس خرید خود را قطعی نمایند. سعی نمایند از فروشگاه های آنلاینی خرید کنند که دوستان یا آشنایان قبلا خرید کرده و راضی بوده اند. همچنین از وجود مجوزهای لازم برای یک موسسه یا شرکت اطمینان حاصل کنند.

کلاهبرداری ماکان آریا پارسا

نگرانی های ماکان آریا پارسا راجع به بعضی کلاهبردار های حوزه مهاجرت و اقامت

دکتر ماکان آریا پارسا که مدتی است در حوزه کاریابی بین المللی فعالیت می کند، از وجود بعضی کلاهبردار ها در این حوزه بسیار نگران است. ایشان معتقدند که افرادی وجود دارند که به دلیل شرایط موجود تمایل دارند ادامه زندگی خود را در یک کشور خارجی سپری کنند. اما انسان هایی با سواستفاده از اشتیاق این افراد به مهاجرت و بدون داشتن مدارک لازم برای انجام کارهای مهاجرت اقدام به کلاهبرداری می کنند. این موضوع سبب می شود که بسیاری از افراد متضرر شده و اعتماد خود را نسبت به تمام موسسات مهاجرتی و کاریابی بین المللی از دست بدهند.
دکتر آریا پارسا معتقد است که اگر زودتر با این کلاهبرداران و متقلبان برخورد نشود، بسیاری از کسب و کارهای موجود در این حوزه مورد تهدید جدی قرار می گیرند. از این رو ایشان امیدوارند که هر چه زودتر با دستگیری متخلفان و ضبط مدارک جعلی آنان فضای اعتماد به کسب و کارهای حوزه مهاجرت برگردد.

 

برای آشنایی بیشتر با نظرات دکتر آریا پارسا راجع به کلاهبردار های فعال در حوزه مهاجرتی حتما ویدیو زیر را مشاهده نمایید:

سوالات متداول

برای این که درگیر کلاهبرداران مهاجرتی نشویم، چه کار باید کنیم؟

با توجه به وجود مشکلات اقتصادی مهاجرت این روزها بسیار متداول است. اگر شما هم قصد مهاجرت دارید حتما باید از طریق یک موسسه مهاجرتی و کاریابی بین المللی قانونی اقدام کنید. حتما از وجود مجوزهای لازم مجموعه مهاجرتی با اطلاع باشید. قراردادی که فی مابین بسته می شود را حتما مطالعه نمایید و در رابطه با آن حتما با یک وکیل خبره مشورت داشته باشید.

 

نظر ماکان آریا پارسا راجع به کلاهبرداران مهاجرتی چیست؟

دکتر آریا پارسا معتقدند که افرادی وجود دارند که به دلیل شرایط موجود تمایل دارند ادامه زندگی خود را در یک کشور خارجی سپری کنند. اما انسان هایی با سواستفاده از اشتیاق این افراد به مهاجرت و بدون داشتن مدارک لازم برای انجام کارهای مهاجرت اقدام به کلاهبرداری می کنند. این موضوع سبب می شود که بسیاری از افراد متضرر شده و اعتماد خود را نسبت به تمام موسسات مهاجرتی و کاریابی بین المللی از دست بدهند.

 

 

 
 

 

 

برچسب ها :

نظرات و دیدگاه ها